Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

I2rejt - Apet Bashk

Dërgoni linkun URL të kësaj kënge në Youtube. Shtypni "SHARE" dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video"

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Apet Bashk".
3. Video është e këngës "Apet Bashk", por nuk këndohet nga I2rejt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

I2rejt - Apet Bashk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

19/07/2013

2013-07-19T08:38:40+00:00RAp M.T.B Sein ImmeR

jao jao ej ej haha apet hala bashk si gjithmon aha jao nisja bre

REfren *1
apet bashk na jena apet bashk krejt i kena apet bashk sna mungon kurgjo hala bashk ty met vra

Scrap
Apet BashK
Kolli Qdo Saba Se Duhani Po Qi Nana e Kalli 1 Gjojt Midis Anei Ka Tirana Khu Khu Qfar Dite Me Shiii Auf Apet Bashk Si Vllazni KonotroLLin se kom mir koksha n'Trip maksimum Hup qifsha ropt me dosta t'mi t'boj bum fju fju po bon nona jote un vi apet keit kryt me ta bo torte mos ma zhegit trupin mos ma ha haLucin apet jom bashk me gjith ket imer TruPin Ma Mir Leje Repi Qun Se Me Ty Po kesh Kali e Magari Zor Ka Velekkinca i KOm Ni du THon po Tuten me hi se po Thojn Apet kta bashk jon

REfren *1
apet bashk na jena apet bashk krejt i kena apet bashk sna mungon kurgjo hala bashk ty met vra


Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet