Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

I2rejt - Goditja E Vdekjes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goditja E Vdekjes".
3. Video është e këngës "Goditja E Vdekjes", por nuk këndohet nga I2rejt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

I2rejt - Goditja E Vdekjes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/06/2008

2008-06-01T18:53:59+00:00Goditja e Vdekjes m.t.b sein immer
HaLa Pa Ja Nis Ja GJeta Emrin KAnges
Goditja e Vdekjes Qe Ty nuk Te LE As Me Pa Enderr
Qe Qetu Um Ki Qe Qetu Un Rri VeLekkinc
Si Gjithmon Mu Um Ki Me Shoqnii Se Kush Osht I Zoti
Mos I Koft I Zi Moti Se Mu Qet REp Um takon
Veni i par Edhe Pse Nuk Po E Du
si ne futball Ac Milnos mer vesh o budall
Jo Kanun Nuk Maj A po Kupton o Njerii
Veq un Kur FOLi Nashta Nuk Te PeLqej Veq
Ashtu Kshtu Duhesh Me Bo AMinn Se Jom M.t.b
E Njeri PA Sherr e ti thu knej qe Jom okejj


Ky tekst u dërgua nga qika e mamit
Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet