Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

I2rejt - T'mushi Men

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'mushi Men".
3. Video është e këngës "T'mushi Men", por nuk këndohet nga I2rejt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

I2rejt - T'mushi Men  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

03/12/2008

2008-12-03T11:17:04+00:00M.t.b Kape Qat MiGrofon Urxoj Te Ton se e kom Me Ni Za Hiq Pa Nal Se Ka Fal Nana qet Shqiptar mos u bo top se sjom ka luj horoskop mos u bo selak se ta deshi nanen cullak mos ma gjixhav se tboj Trrombollaksushem duhesh mu kan i kuptushem se un jom i fitushem Kape qat leter e mos mi ha dy bole se tQi Nanen Mos um Maj aToo Pistole Tqi Nanen kallsh ta ha motren me dash kjo osht per inaxhi qe sdi mu nal hahaha dost me qekaq e Pata kush ma ka inatiii Let kapet mu qi me veten ehj un ta qi repin e jete

refren * 2

Nuk T'Mushi Men T'mushi men Nuk T'Mushi Sy t'mushi sy Plot Jon Qu Kunder Meje Se Kan Bo Pak Kry ... Mother FuCkeR M.T.B Krejt Po I Nii


Ky tekst u dërgua nga  Ermir
Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet