Më mbaj mend (për 1 muaj)


I2rejt - A Po Ju Pelqen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Ju Pelqen".
3. Video është e këngës "A Po Ju Pelqen", por nuk këndohet nga I2rejt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

I2rejt - A Po Ju Pelqen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

06/05/2011

2011-05-06T14:33:24+00:00a po te pelqen m.t.b sein immer qa po bjen mos thuj jo ma mir se rren a qikjo kang osht mir a e jotja cila po rroket aa velekkinc m.t.b

qa rrok ktu na e kallim hin pa gazz hah jej nije beat qysh kallet mos budall muzika osht e jemja jo amo veq po e thom jo qe tutna a naj sen
M.T.B Sein ImmeR
m.t.b so 1 kton une e dii po as ti sje kekush a ku ku per ty qa thom une qetu met e jotja hup si kerkushi sosht me tyyy kur e qet jea

qeshtu rrroket muzika kujna i thojn club kjo muzik nen stop ti e ngon se vet um shtin qe um tha e kerkove e knova a veq po shkruj qe tu a ty

nuk po te duket ty krysorja po te pelqen po jo e ti qe thu po yes m.t.b shkoll per ty qashtu diqka jom ne velekkinc po e boj qa po te pengon

ty se un qysh tinglloj a kom than nese nuk mun em dorun fshije se nuk osht dom oke shoki a me shkru hala a jo emrin e naj reprit

djeteri nuk shkruhet tekst tem kuton se un nuk um sheh se ku jom ma ki ni zanin si em ti bi si jom e ne velekkinc qe jetoj

ti rrin me mu edhe nuk um njef kjo muzik osht e kryne qe ne kar em quhesn pidhatt je qa rroki un perpara ti msa mejje je shokk

edhe nese mtb des e di se bile para meje kurr sje kan qikjo e vertet op a po ju pelqen a jo se po i vjen fundii vjen fundi ti e kthen

play hiq nuk po priton me lishuu diqka fort qikjo kang pa refrenn po nihet qetu i dul flaka kur permena un aty krejt vendi quhet peshh 2 -3 kang i bona

njerzt i thyn durt neper intarenta a e din per qka tum kerko se jo per naj sen hhs qeky osht textt i mir i jot 0 sen nuk po din muzika jem osht

e ron e jotja e lett qe e qoj me koqet e mija perpejet jea emri m..t.b po te plqen se ka po sillesh je ka e lexon kenej thot sum njeh a me kshyr

ne shpi krejt kang e mija dowlad i ka bo po inati kom thon i shkrumoj qe shtu zanin mos ja lisho se nuk nihet ma sum ruj vesht se mujn

me koopp se se ti e din kush osht tu knu ktuu mtb velekkinc r.p.b .m.t.b princat 1 pot pelqen nermal i erdh fundi ma shum um kesht kur thoj njerzr hyhy


Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet