Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

I2rejt - Me Vullnet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Vullnet".
3. Video është e këngës "Me Vullnet", por nuk këndohet nga I2rejt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

I2rejt - Me Vullnet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

19/09/2010

2010-09-19T11:57:03+00:00Me Vullnet
Po DoKna Shum i Urt Kur Jom Shum i Smut Jom Ra n'Pozicion Kuja Spari Her Me Ja Qi At Nan
Se Gjaku Jem Shum I Nxehet Dikujna RRugen Ja KA NdaLuu per me KAlu Po DoKna Shum Mair Kur Pe Rroki 1 Pozit
Jom Shum i Flliqt Qe Jeten Muj Me Ta GeRrdit .. Tamon Puna Po Vjen Me Ju KaLLxu SE Me VuLlnet E BOj SE Po Te Karantoj Per 50 Per Qin Ket REp E Boj Pa Sha Se Ne VeLekkinc Jetoj Se i qatyhit Jom e Kom Nanen e Veten e Krenojj SE Jom Princ
Bash 100 Per Qin Kosovar e e Me Trip Tem Vazhdoj Se PSe Jom i unt Per 1 muzik e boj spotin per 2 or M.T.B Sein ImmeR
pa taktik e matmaTiK M.T.B osht i lindum per perendim se shaj kerkon se ju doket vetja
pendim skom qef dikun me ofenduu jetoj rrugen tem qeshtu duhet me vazhduu krenona n'zot
qe qeshtu po jetojj Ishalla gjith vazhdojj Athu PSe Per Hater VeLekkinces Kit SEn E BOj SE HaLa Me Vet Veten Po Krenona
Kurr n'jet su pendova veq te para Me Emrin M.t.b shkova


Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet