Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

I2rejt - Edhe 1 Her  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

08/11/2011

2011-11-08T01:23:35+00:00Edhe 1 Her Gabim Maksimalisht
Un Jom M.T.B n'Kry MentaLisht
Skom Kanun Me Kerkon Nuk Ja Maj Vetit 100-Qin
Jom i Lir Me Keit Se Keit Se Kom Vetbesim
Sjom Un Fjal Jom N'Flet Ralitet
Qa e Boj Sonte Neser Hit Kysmet
Nese Un T'Dokna Haluc Ti Me Mu Ski Nejt
Provoje Edhe 1 Her Ski Me Mujt Me Flejt
refren * 2
Edhe 1 her Per t’mir une po vi
edhe pse krejt jon bo t'keq
un veq per mir tu me ni


Ky tekst u dërgua nga  princ
Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet