Audio

I2rejt - Rapper


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2013

2013-10-06T21:09:54


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rapper" kënduar nga I2rejt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga I2rejt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga I2rejt:

Më Shumë...