A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

I2rejt - Sun Um Harron


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/12/2014

2014-12-06T14:39:58

Refren * 2

ej ej tash un po du 2 sene me ti kallcu a pe nje ket I2rejt-in qe hitin ta kom pru
e di tash ti pom don gjelozija spo mjafton po do mu ba si un ajt ajt kopjo o qun

Ni fillim i ni senit I2rejt o i kti venit
qe po vjen qe po hin kush o kallcom a e din
po po e din e di krejt qe ki ni
don Me bO si un sa keq spo ka munci
nuk ke ba kurgjo hajt kallcom qa ke qit n drit
nuk je sikur un per pak shum me arrit
Imeri Bon qa don normal nuk jom perfekt
I2rejt o knej hajt kallcom qa po ndryshon
inati i vogeL Dost Te une eksplodon
ski nevoj ti mu fry para meje ti me sha
ski nevoj me hup veten per ni fjal posht me ra
Mun me jetu i qet venin Ton Me respektu
jom i holl si zhilet Per pak Muna met shkatrru
Nuk gucon ti mem prek Pi meje Shum ki Realitet
mos ja shaj dikujna rep-in
nuk mun me urxu drejtin nalu pak e kshyre vetin Jyah

Refren * 2

ej ej tash un po du 2 sene me ti kallcu a pe nje ket I2rejt-in qe hitin ta kom pru
e di tash ti pom don gjelozija spo mjafton po do mu ba si un ajt ajt kopjo o qun

hej o Dost naLu pak ti ngom ti thom do sene tani permisom
gjama ni gabim qe ska permisim un I2rejt-i Sikur n fiLLim
se njerzit me vlersu nuk din imeri sene t'forta bjen e i njejti po rrin
koha po kalon I2rejt nuk harrohet tash Ti po veT po thu Imeri a ngohet
njersa e ballit n sy ka me t'ra Ata qe jon me mu edhe une me Krejt ju
ska konkurenc Ju qe ja mani vetit larg keni mrri I2rejt o n'rep hej smuni mem prek
Vet jom i gjan dostat i kom n zemer boj rep sa du jo veq me ba emer
spom vyn ajo fam ty du me ta dhan hajt tash kape sit mujsh me zan

Refren * 2

ej ej tash un po du 2 sene me ti kallcu a pe nje ket I2rejt-in qe hitin ta kom pru
e di tash ti pom don gjelozija spo mjafton po do mu ba si un ajt ajt kopjo o qun


Lyrics submited by Princesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019