A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

I2rejt - Kaniher


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/12/2015

2015-12-02T13:19:08

Kaniher dokna shum mir e kaniher keq
As ftyren sun ma perballon
Shum raste po ndodhin
Shum prej tyre jon ka ngordhin
Si llaskuci pa morrin
Sen sbona sen s'shkatrrova
Hajt kqyrem pak n'ftyr
Kallcom qysh pot dokna
Sun e vren dallimin
Edhe nese kthen fillimin
Se kur t'jom n'prezenc teme
Ty ja nis e t'kaplon terri


Ky tekst u dërgua nga  princ
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019