A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

I2rejt - Mas Shpine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2016

2016-12-31T18:48:11

Mas Shpine
Zanafilla osht e gjon emri jem o n'kater an
Hajt kallxom qa po mungon un realitet jom
Ruju po sharron e tani e zbulojm na ferrin
per mutat qe hajn mas shpine gjith jom un ktu e ruj nderein

Jyah
Mos ha mut mas shpine se shpinen sta kom kruh
Pom vjen shum keq qe i mramti ki perfundu
Bota osht rren e botes qe kerkushi sun po e zbulon
Shoki i mir mas dy minutav nanen ta shilon
Krejt rrena kto qe i besova
Se prita pi mat t'mirit ja nis
Thot shpinen ta tradhtova
Ska hajgare me lu se sosht pun e mir
Dikush shpinen shoki me ta tradhtu
Ngoje I2rejt-in qa po thot nisja mso
Ket pun qe po ta thom kurr mos e harro
Ska shok t'mir n'ket dyjna
Qeto kupto fjala jem po t'doket shum e ron
Po ta thom realitetin qetu tani shama at nan
Rri mos ha se vetja jote o ka doket shum gjyna
E boll e bona me qeto fjal
Nese m'shan mas shpine ma mir futma plum n'ball

Zanafilla osht e gjon emri jem o n'kater an
Hajt kallxom qa po mungon un realitet jom
Ruju po sharron e tani e zbulojm na ferrin
per mutat qe hajn mas shpine gjith jom un ktu e ruj nderein


Ky tekst u dërgua nga  princ
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019