A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

I2rejt - Une Se Une


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2017

2017-12-30T21:40:50

Lyrics: I2rejt - Une Se Une
KUR PI MENOJ DO SENE GJITHMON JOM I GJALL
KSHYR POSHT E NALT GJITH KOM MI KALL
NGO O BUDALL SHUM LEHT E HUP TI VETEN
JE MSU ME RRENA N'DRITE UN TA QES T'VERTETEN
NI LULE N'DOR E MAJ JOM I2REJT-I UN NUK T'SHAJ
A PE DIN QA O KJO VEQ ME FJAL UNE T'VRAJ
NEJSE NDRROJM TEM FOLUM PAK PER VENIN TEM
KTU JOM I DALLUM KREJT JON KA ANA JEM
THOJN KUSH O KY DJALI QE NUK DEL I PARI
SPO NIN PER SEN THJESHT SO KA I HA K*RI
NJERZIT PO FOLIN E DIN VET RROLIN
JOM I VERTET UNE SE UNE I2REJT
SYT PI QELI POM DOKET TERR
MENGJESI I SODIT KOKA SI FERR
KREJT PO RREJN HIQ KURGJO SO FER

UNE SE UNE I2REJT E VERTETA
UNE SE UNE NUK KA TJETER.
E DU VDEKJEN QIFSHA JETEN
SJOM I KSAJ BOTE JOM I DYNJAJES TJETER


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019