Ibish Krasniqi
Ibish Krasniqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ibish Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 23 Gusht 2016, Ibish Krasniqi publikon videoklipin "Syri Pikon Lotë". Më datë 21 Maj 2017, Ibish Krasniqi publikon videoklipin "Ramazani Mujë Rahmeti". Më datë 22 Maj 2018, Ibish Krasniqi publikon videoklipin "Çdo Punë Nis Me Bismillah". Më datë 7 Maj 2019, Ibish Krasniqi publikon videoklipin "Prinderit". Më datë 5 Maj 2020, Ibish Krasniqi publikon videoklipin "Hoxhallarët Kanë Me U Përmend"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0