Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibo Buzoli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ibo Buzoli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B dhe reggae. Më datë 21 Maj 2018, Ibo Buzoli publikon videoklipin "Shum Je Nxhe". Më datë 23 Qershor 2018, Ibo Buzoli publikon videoklipin "Mir Po Dokesh", në bashkëpunim me Emrah Buzoli....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valon Krasniqi

8kg

Drilond Tahiri

Kadir Sojeva

Melache

Gjend

Leonard Alija

Don Pate

Dj Bouana

Seli

Tags: Ibo Buzoli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet