Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ibra-G - Ku Je  (Feat. Themeluesi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/01/2014

2014-01-11T13:17:00

Featuring

Themeluesi
I MSHELUN NE VET VETETE I MUSH ME MENIME NKET BOT MUSH ME LOT NKET BOT MUSH ME DHIMBIE NKET BOT KU DHE VLLAI MOTREN PO E SHET PER LEK NKET BOT KU VLLAU VLLAUN E VRET KU DHUNA PO SUNDON KU PAQE NUK PO GEN KU DHE DRITEN QE PAM NA E MULUN DO RE KU NANA QAN E PRET HALA DIALIN E VET KU DYRT KUN SI QELEN DHE PSE KUDO TROKET 0 NE EMISONE GAZETA KA SPASKA SHKU KU JE O BIRI JEM TLUTUTNA FOLI NANES JAM SMUN E JAM PLAK FOL O BIR SE SE KAM TE GAT SUM GEN SHPIRTI RAHAT PA TA NGU ZANINI TAT SE DHE BABA ESHT I SMUM KA 2 VIET I SHTRI NSHTRAT KTHEU BIRI JEM E TE VDESIM RHAT NANA QAN E THERRET AJ SPO E FOL APET NANA QAN EDHE PRET AJ SPO I FOL APET _____________________________________________--- REF... SA PROBLEME DALIN NE JETE NENA DJALIN E PRET SOT KU JE SOT KU JE OOOUUUUOOO SOT KU JE OOOOUUUOOO SOT KU JEE ________________________________________________ YOO SHUME PROBLEME TASH NJET DALIN NENA E PRET DJALIN VLLAI E PRET VLLAIN BABA PAK I QET NJE LUTJE THERRET ISHALLA KTHEHET SHNOSH ISHALLA NUK KA DEK SE ME TE VERTET ESHTE BO NJE BOTE E EGER NUK KA MA RESPEKT SI NE KOHE TE VJETER SE TASH KREJT KANE NDRYSHU DHE SDUN TJA DINE KA ARRITUR KULMIN BRAKTISIN DHE FMIJNE POR RRUGA E KURBETIT BESOM ESHTE SHUME E FORTE DISA E MORIN LEHTE DHE DISA E KALOJNE ME ZORT DISA TE TJERE JA DALIN EDHE JETOJNE MIRE KURSE DISA TE TJERE E BOJNE JETEN E VESHTIRE SOT PO JU BOJ THIRRJE PER KREJT SHQIPET NKURBET TE KTHEHEN NE SHQIPNI SE PO I PRET FAMILJA DIKUSH KA LINDUR DHE DIKUSH KA DEK KTHEHUNI SHQIPE SE U SHPERBE NJERZIA


Ky tekst u dërgua nga ibra g
Më Shumë Këngë Nga Ibra-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet