Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ibra-G - Nalt N' Qiell  (Feat. Themeluesi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Themeluesi

16/02/2012

2012-02-16T15:19:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nalt N' Qiell" kënduar nga Ibra-G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibra-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet