Official Video

Top 200

Ibra-G & Themeluesi - Oj Shqipetare  (Feat. Enkeleda)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2014

2014-03-24T09:33:44

Më Shumë Nga

ThemeluesiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Shqipetare" kënduar nga Ibra-G & Themeluesi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibra-G & Themeluesi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibra-G: