Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Hajde Hopa Jasha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Rak Etak moj potbajn taket
Dridhet toka veni flaket
Atmosferen krejt ekalle
Jancu pesh krejt mehy nvalle

Ref
Hajde hopa Jasha
Polujna me vasha
krejt meren tuj kcy
Vallja ka hiesigen

Tushtoft ymri krejt nakalle
tkafal zoti si melqe
taknoj kangen vec perqef
koka shkrue krejt medjeg


Ibrahim Kasami - Hajde Hopa Jasha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hopa Jasha".
3. Video është e këngës "Hajde Hopa Jasha", por nuk këndohet nga Ibrahim Kasami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:


Komente 0