Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ibrahim Kasami - Hajde Ne Valle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Muzika:

Rrahman Kryeziu

Teksti:

Sami Aliu

Këngë e albumit:

"Hajde Ne Valle"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Ne Valle" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kadan Duraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hap pas hapi vajz un tu afrova edhe kengen me shpirt ta kushtova t'erdha afer n'valle ty te mora krejt qa kisha n'zemer sonte un i fola.
vallzojm se bashku te buzqeshur sod jam njeriu me i lumtur n'bot vallzojm se bashku te buzqeshur sod se pa ty un po qaj me lot.
hap pas hapi zbashku ne vallzonim njeri tjetrin embel e shikonim dashurin ta shpreha nje hap mu afrove me buzeqeshje doren ma shtrengove.
4x.vallzojm se bashku te buzqeshur sod jam njeriu me i lumtur n'bot vallzojm se bashku te buzqeshur sod se pa ty un po qaj me lot.Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...