Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Ibrahim Kasami - Po Harxhojna Pare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/03/2017

2017-03-07T19:30:22

Këngë e albumit:

"Live 2017"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Harxhojna Pare" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet