Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Sa Isha Beqare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Live 2017"

Komente

Asnjë Koment

07/03/2017

2017-03-07T18:30:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Isha Beqare" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Spahiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

sa isha beqare
me thojshe sheqer pare
mbase mbane nuse
mo nuk baj pes pare

e para gru ne shpi
e dyta ne kerr me ty
ju thaft goja kush e thot
burri i mir eshte per shta gra

e para gru ne shpi
e dyta ne kerr me ty
ju thaft goja kush e thot
burri i mir eshte per shta gra

sa isha beqare
me thojshe je me laqe
e tash para syve
me tradhton ashiqare

e para gru ne shpi
e dyta ne kerr me ty
ju thaft goja kush e thot
burri i mir eshte per shta gra

e para gru ne shpi
e dyta ne kerr me ty
ju thaft goja kush e thot
burri i mir eshte per shta graMë Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet