Live Video

Ibrahim Kasami - Loçk Dhe Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2017

2017-07-08T18:38:41

Këngë e albumit:

"Loçk Dhe Zemer"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loçk Dhe Zemer" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...