Official Video

Ibrahim Kasami - N'parkun E Qytetit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2018

2018-07-16T21:38:46

Këngë e albumit:

"Hej Zemër"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'parkun E Qytetit" kënduar nga Ibrahim Kasami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ibrahim Kasami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:

Më Shumë...