Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Me Erë Trandofili Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ME ER TRANDOFILI NA U KA MBUSH OBORI NI CAUC E KATAUNDIT ZEMREN SEC MA MORI (x2)

DO TA BLEJ UNAZEN DUA TET MARTOJ CKA TA DOJE ZEMRA DO TA TREFISHOJ
PA AS NI BEHANE LULE TBEGENISA HAJDE TJA THOJM KANGES SE DASMEN E NISA

ME ER TRONDAFILI NA U KA MBUSH SHTEPIA ME NI CAUC KATAUNDI MU MKA ZAN DASHNIA (x2)

DO TA BLEJ UNAZEN DUA TET MARTOJ CKA TET DOJE ZEMRA DO TA TREFISHOJ
PA AS NI BEHANE LULE TBEGENISA HAJDE TJA THOJM KANGES SE DASMEN E NISA
Ibrahim Kasami
Publikimi: 01/12/2018
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Stidio: Meti


Ibrahim Kasami - Me Erë Trandofili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Erë Trandofili".
3. Video është e këngës "Me Erë Trandofili", por nuk këndohet nga Ibrahim Kasami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ibrahim Kasami:


Komente 0