Ibrahim Muçaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
BIOGRAFIA: Ibrahim Muçaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Tropoje. E njohin te gjithe shqiptaret nepermjet kengeve te tij. Ka pasur bashkepunime me Eduard Mucaj dheme Agim Osmani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rifat Mulaj

Hamit Kastrati

Përparim Brati

Hazis Ndreu

Ismet Demaj

Rrahman Pagarusha

Paulin Pervathi

Nexhat Vitia

Lekë Duhoni

Sefë Mleqani


Tags: Ibrahim Mucaj, Ibrahim Muçaj, Ibrahim Muqaj

Krijo Një Kartolinë