Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ibraim Omura

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ibraim Omura është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 18 Dhjetor 2015, Ibraim Omura publikon videoklipin "Diamant Për Dashuri". Në vitin 2019, Ibraim Omura publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareLive 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naim Bucaliu

Albion Bucolli

Besmir Spahiu

Cani Shabani

Bujar Mustafa

Ferki Veseli

Qemal Stafasani

Iljas Limani

Malvin Terziu

Afrim Spahiu

Tags: Ibraim Omura


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet