Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ice-B - U Treten Endrrat (Feat. Kiinno Crowns)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1.ice-b
ndodhi ajo qe nuk e prita
qysh niesh tash qysh tkalon dita
ska perqafime ska fjal mo tdu
ska mo dhurata kto sjon per mu
ike shum larg diku n'errsir
jeto e lumtur paq fat te mir
u treten ondrrat 2t jemi vet
kto nuk e prita jeto e qet
rri krat e tjetrit nzemer mki mu
tash fol me veten un tkom harru
jetojm te ndam me zemer vram
ni sy loton ni zemer qan
dikush feston per dit ma tmir
sje mo me mu shko lamtumir
un nuk e prita ti ke fajtore
kejt qa e pata nzemer ma more

2.kinno
u treten ondrrat mbeten kujtim
dikur kem bashk tash jem jetim
shum net pa gjum sot ku u treten
dha shum premtime sot kto ku meten
shum ondrra bashk ondrrat mi more
tdashta me zemer ti um lendove
ta fala jeten ti um shkatrove
jeto me tjetrin fol qa fitove
neser um she mos kaj me lot
se qysh ke dje nuk bohet sot
ti i dha fund se dashta fundin
ti ma dhe fjalen nfund ma dhe plumin
tdashta ma shum se veten tem
vendose vet pa pas problem
shkove me ondrra tash jemi vet
nier shum mir tash nuk o let


Ky tekst u dërgua nga Biiartii Fcgj SkifterIce-B
Publikimi: 08/02/2012


Ice-B - U Treten Endrrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Treten Endrrat".
3. Video është e këngës "U Treten Endrrat", por nuk këndohet nga Ice-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ice-B:


Komente 0