Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agon Nimani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Agon Nimani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Agon Nimani te cilin publiku e njeh me nofkat Iceboy ose 1MAN, eshte vellai i anëtarit te grupit “Asgjë sikur dielli” Alban Nimani, i cili tani është solo këngëtar. Ata kanë bashkëpunuar ne kengen “Lucky Buddha”. Agon Nimani ka marre pjese ne disa edicione te Top Fest dhe ka bashkepunuar me artiste te ndryshem. Në Maj 2004, Ice Boy merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Mos Mu Afro". Në Prill 2005, Ice Boy merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ummet

Lil Ami

Bigg V

Oran G

Niku

Legjenda

Gjyks

Danny Boy

Xhema Aka Jemayli

Kacho

Tags: Ice Boy, Iceboy, Agon Nimani, 1man


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet