Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

1man - Merre Na  (Feat. Singular, Halli & Gjikla)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/03/2014

2014-03-01T17:11:35+00:00

Featuring

Gjikla

Featuring

SingullarKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Merre Na" kënduar nga 1man.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga 1man i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agon Nimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet