Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Icon është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Nëntor 2019, Icon publikon videoklipin "E Din"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Essi

Baron

Deejay The Boy

Mergimii

Albo 06

Padrino

Ony

Frruza

Nue Larock

Bleron


Tags: Icon

Krijo Një Kartolinë