A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Maqellare (Diber) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ida Nurçe është një autore këngësh e njohur. Ida Nurce lindur dhe rritur ne qytezen e Maqellares ne Diber. 2006-2010 - Ka studiuar ne Shkollen e Mesme Profesionale (Pedagogjike) "Nazmi Rushiti", Peshkopi. 2010-2013 - Ka studiuar Gazetari dhe Komunikim ne Universitetin "Luigj Gurakuqi" ne Shkoder. 2014 - Eshte shperngulur ne Tirane, ku edhe ka filluar pune si gazetare prane televizionit "Ora News". Ne 2014 ka qene edhe pjesemarrese ne Festivalin e 53 te kenges ne RTSH me teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Suzana Fazliu

Lejla Agolli

Aneta Brozi

Alda Bida

Arta Haziri Nuhiu

Eriona Rushiti

Naime Beqiraj

Valdete Antoni

Anila Varfi

Sebastiana Brecani


Tags: Ida Nurçe, Ida Nurce

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019