A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
Ideal Sefa është një shkrimtar i vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Olti Dedinca

Kristi Goxha

Eljo Canka

Florjan Curri

Arsen Kurtashi

Markelino Harizaj

Bleonard Metalia

Albrim Isufi

Rilind

Ilion Kraja


Tags: Ideal Sefa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019