Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ideal - Shum Von

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Von".
3. Video është e këngës "Shum Von", por nuk këndohet nga Ideal.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ideal - Shum Von  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

04/04/2010

2010-04-04T07:42:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shum Von" kënduar nga Ideal.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Smail Puraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A i mban n'mend fjalet
kurë ti kam pas thanë
ke me u ba pishmane
nese shkon

(2x)
atëhere je kanë shumë e bukur
nalt ke fluturu
se rinia shpejt kalon
hiq nuk ke mendu

(ref)
Shumë vonë e ke kuptu
se më s'mundesh me gjet si mu
mos u kthe në adresë të vjeter
lype fatin dikund tjeter
Shumë vonë e ke kuptu
se më s'mundesh me gjet si mu
mos u kthe në adresë të vjeter
ta murr vendin dikush tjeter

A i mban n'mend fjalet
kurë ti kam pas thanë
dashurinë e vertet
veq njëherë e gjan

(2x)
nuk ke dite dashnine me ruajt
shiqo sot ku je
tash ke mbet ne mes të rrugës
as këndë nuk e ke

2x(ref)
Shumë vonë e ke kuptu
se më s'mundesh me gjet si mu
mos u kthe në adresë të vjeter
lype fatin dikund tjeter
Shumë vonë e ke kuptu
se më s'mundesh me gjet si mu
mos u kthe në adresë të vjeter
ta murr vendin dikush tjeterMë Shumë Këngë Nga Ideal:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet