Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Idriz Bugujevi - Martesa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa".
3. Video është e këngës "Martesa", por nuk këndohet nga Idriz Bugujevi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Idriz Bugujevi - Martesa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/04/2013

2013-04-08T14:23:48+00:00qysh ne vexhli na u deshteh
njeri tjetrin perqafum
zemrat tona kur pa u ndar
per her njera tjetren dashurun

Ref
qysh n...

martesa jonë esht e bukur
kurorzim i dashuris
o zemer kendo pa pushuar
keng te bukra te lumturis

Ref
marte...

o zemer kendo pa pushuar
keng te bukra te lumturis


Ky tekst u dërgua nga Fahriu
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet