Më mbaj mend (për 1 muaj)

Il Ghost - Follow Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2x
Ti kush je uu
Nuk e di yee
Fol per mu okej
So problem per mu
Ti po don follow follow follow follow yee 2x

I kom qu dy birra ex backs
Tu pi shisha nbenz
Po don follow
Nuk em njef men
Pse po don rrespekt
Tash po folin kejt per blacks bi**h
Mos um fol per cash
Il Ghost
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/11/2020


Il Ghost - Follow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Follow".
3. Video është e këngës "Follow", por nuk këndohet nga Il Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Il Ghost:


Komente 0