Më mbaj mend (për 1 muaj)

Il Ghost - Ti Nuk Je Burr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  11

IL GHOST
MIDIS EUROPES (UUU JEEE)
SHQIPE MILANO (GANG GANG)
PARE PI KOKOS (UUU JEEE)
JON TU BO FOTO GUCCI ME SKOF HASHISH MAROCCO DO MI MARR DODO
SHQIPE MILANO (GANG GANG)
POLICIA MKA NAL UNE PA DOKUMENT MI KAN LIDH DURT UM KAN SHTI N KERR TANI MKAN RREH MI KAN MARR LEKT PASHA NANEN KOM MENU QE PO DES PASHA NANEN NUK E BANA ME QEF PO PARET I KOM SHOK E PA TO NIHNA VET MATHAFAKA E ASS SUM PREKIN MATHAFAKA E RAPORTITI HEKRIN SJOM TU E NI MO EREN E RRUGES JOM TU E NI VEQ EREN E LEKUT POLICIA SPECIALE PO VIN EDHE FMIJA TU BERTIT PATLLAKE POLICE ATA NUK E DIN SA VJET I KOM PAS KUR E KOM BLE ALLTIN E PAR THE CHAMPION OF KOKAINA O KA E DIN KEJT ITALIA MAMAMIA MAMAMIA ME 5K RRI SI MAFIA NDOSHTA UN I KOM E TI NUK I KI DROGA JEM JON PARET MONAMI KOM THON ASI DROGA NUK DU ME PI E AS NUK DU ME SHIIT
( E MAJ MEN NIHER N KOSOV E KOM TAKU NI PLAK RRUGES E PSHTJELLKE CIGAREN EDHE MKA THON AVASH AVASH KINGJI BAHET DASH EDHE KURR SE KOM HARRU)
MIDIS EUROPES (UUU JEEE)
SHQIPE MILANO (GANG GANG)
PARE PI KOKOS (UUU JEEE)
HASHISH MAROCCO DO MI MARR DODO SHQIPE MILANO U JEE
Stresi
(It's bad boys for life)
Kallxoj kejt botes lidhjet e forta dhe midis bogotes
Qohen paret e droges
Dalja te porti e presin cunat e londres (wow)
Me veti shum brothers
Kejt pidhat e somes
Don ti a s'don ti lirisht thirrem legjenda tirones (rrahh)
S'i njoh un kta pussy hip-hopin e dridha dhe prap qe ku jom
Ma i madhi i rruges o birrat e kurves un jom
Respekt per shqipet qe jan n'Itali midis Belgjikes ata qe kan shti
Do jon jasht,do jon mrena kejt kta shqipe du mi pa free (du mi pa free)
Ciao Sicilia,Salute Marsellia quaranta sei aprilla sparo a tutti per la famiglia ma suce sta miinchia
S'e une kerkujt s'iu binda
Kjo nuk o dosje,kjo o xhungel,qaty n'midis u rrita
(kurse baba jem m'tha nqoftse do me kon i suksesshem bohu ghost e une kshu po boj tash e mrapa)


Ky tekst u dërgua nga HahahaIl Ghost
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/03/2021
Prod. By Yung Bet
Directed By Ivano Robustellini
Dop By Ruben Israel
Producer: Andrea ChelliIl Ghost - Ti Nuk Je Burr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Je Burr".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Je Burr", por nuk këndohet nga Il Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Il Ghost:


Komente 0