Më mbaj mend (për 1 muaj)

Il Ghost - Hana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me kta repera qysh a' puna, baby
Mu m'kan ardh te huna
Ka me dit krejt Europa emrin tem
Louis Vuitton osht kundra
Po don pare kjo kurva
Po e ka hanen te huna got damn (Let's go, bi**h)

Louis Vuitton osht kundra, po don pare kjo kurva
Po e ka hanen te huna got damn
Ajo nuk don lula, po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna got damn
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna got damn
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna got damn

Krejt po dojn pare tjeter sen spo lypin
Shtype hanen n'telefon edhe shitja shpyrtin
Goca vogel tash u rrit edhe po ta man tripin
I don krejt, ti merr krejt po sta jep dhipin
Me shokin tem n'xhep pa asni centi kena mujt me dek
Edhe n'at koh une bajsha hite sja ka ni kerkujna
Kur s'isha sen, qetu n'Milano krejt na kan lan vet
Tash kina fam e kina pare, me pare po lujna
5 kerre me secili me plomo dhe me shum plata
Ajo nuk um don mu don coco, ska zemer, ya, ya
Ajo po don mem ba mu loco, po sun um ban, ya
Emrin tem ka me dit Prishtina ka me dit Tirana, yeah

Me kta repera qysh a' puna, baby
Mu m'kan ardh te huna
Ka me dit krejt Europa emrin tem
Louis Vuitton osht kundra
Po don pare kjo kurva
Po e ka hanen te huna got damn

Louis Vuitton osht kundra, po don pare kjo kurva
Po e ka hanen te huna got damn
Ajo nuk don lula, po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna got damn
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna got damn
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna got damn

E kum kuptu që zemren sja jap un bi**hav
Kom punu për mu kan n'top lista
Il Ghost, a.k.a. la Familia
Asht la familia nese ban dissa
Bitch, nja ka nja tu ba pull up
Zemer paret nuk rriten n'lisa
Pra mos fol pasite se di që kan probleme kan dol do
Um harrove, um takove
Une s'fola, ti sun fole
Po ma mir, se me ty bana i keq m'nalet fryma
Jena njejt si raki e kokaina

Me kta repera qysh a' puna, baby
Mu m'kan ardh te huna
Ka me dit krejt Europa emrin tem
Louis Vuitton osht kundra
Po don pare kjo kurva
Po e ka hanen te huna got damn (Let's go, bi**h)

Louis Vuitton osht kundra, po don pare kjo kurva
Po e ka hanen te huna got damn
Ajo nuk don lula, po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna got damn
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna got damn
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna
Po e do hanen te huna got damn
Il Ghost
Publikimi: 31/03/2022
Rec: Il Ghost
Mix: Gojardi, Patrick Wave
Master: Patrick WaveIl Ghost - Hana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hana".
3. Video është e këngës "Hana", por nuk këndohet nga Il Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Il Ghost:


Komente 0