Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilaz Kosova

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ilaz Kosova është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 25 Prill 2019, Ilaz Kosova publikon videoklipin "Të Kam Mërzit". Më datë 20 Gusht 2019, Ilaz Kosova publikon videoklipin "Luj Luj", në bashkëpunim me Mensurin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mandi Xhambazi

Emi Lelo

Marjus Ferati

Redioni

Çenzo

Sevedin Hajolli

Emiljan Tirona

Mentor Kollari

Fonci Nomja

Ylber Franca

Tags: Ilaz Kosova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet