Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ilda Krama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ilda Krama është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Nëntor 2018, GSIIM publikon videoklipin "About Love", në bashkëpunim me Ilda Kramën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Laureta Hasani

Alba Ymerhalili

Endrita Aliu

Albulena Berisha

Merita Hasani

Flutura Babaj

Greta Azizi

Erleta

Erina Sherifi

Rilinda Bajrami


Tags: Ilda Krama

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet