Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Iliada Entertainment

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Iliada Entertainment është një produksion shumë i njohur. Iliada Entertaniment është një nga produksionet më prestigjjoze dhe profesinale në vend. Iliada Entertainment sjell në treg shumë albume, këngë si dhe mbron të drejtat autoriale të këngëtares Adelina Ismaili në youtube....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Pixels Production

Think Creative

Pinkmoon Creative

Intro Creative

Fadil Veseli Production

Men Media Pictures

Albeni

Universal Music Group

Fly Pictures

F-M Studio Univers

Tags: Iliada Entertainment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet