Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Ilion Kraja është një shkrimtar i vogël. Pershendetje, une jam Ilion Kraja. Kohen e kaloj me shume me shoket e mi. Me pelqen shume te luaj fotboll, por me pelqen dhe te shkruaj poezi dhe tekste kengesh....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Rilind

Paolo Pupi

Endrit Ceka

Albrim Isufi

Lorik Dulla

Arbër Voci

Flavio Hima

Enis Haziri

Ajsel Boja

Malsor Basha


Tags: Ilion Kraja

Krijo Një Kartolinë