Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Une Pa Ty

Si lulja pa diell
Si toka pa qiell
Si njeriu pa sy
Ashtu jam une
Pa ty

- poezi nga Ilion Kraja


- Poezia u dërgua nga ilionkraja -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2


Më shumë nga Ilion Kraja


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet