Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Berdilla

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Ilir Berdilla është një këngëtar dhe instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Jeton ne Selanik dhe punon si DJ me muzike popullore live. Më datë 3 Shkurt 2019, Ilir Berdilla publikon videoklipin "Nene, Deti I Dashurise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Spiro Korro

Adriatik Bibe

Thanas Sazo

Hekuran Likollari

Drini Gjona

Luka Qarri

Idajet Hysa

Klajdjan Torra

Klodjan Meçka

Eldion Mersini

Tags: Ilir Berdilla


Komente mbi këtë artist