Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Etemi - Me Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ftyra e saj osht kam rrin n mendje.
Sa her e shoh ata ndrroj gjendje.
Veq ta kishe dit qe kreit um çmende,
kur po't shoh tu ju fol ti djemve.
Çdo dit po'm mungon gjdo fjal e jotja!
Un pa ty si me kan e that bota.
T'lutna mos e ngo qa t'thot shoqja
se kerkush s'don me na pa neve mir.

A aa
S'muj mu ba i keq me ty.
A aa
Dridhem sa her ty t'kqyri n'sy.
A aa
Ti je qajo qe gjith em ka vyy.
A aa

Hajt kujto niher ku jena kan na
naten tu ba drit na edhe hana.
Naten tu ba drit na edhe hana.
Kreit kto sene t'njejta prap tu mi perserit.
Ku je ti nuk lodhna kurr tut kqyr joo.
Qelma telin veq pak ta nij qat za.
Un gjith njo permi njo pe nxa un pe ndjej qe ti ke ndjenja hala per muuu!.

A aa
Smuj mu ba i keq me ty.
A aa
Dridhem sa her ty t'kqyri n sy.
A aa
Ti je qajo qe gjith em ka vyy.
A aa


Ky tekst u dërgua nga Pranvera Godenii


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ilir Etemi
Publikimi: 16/08/2016


Ilir Etemi - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Ilir Etemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0