Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Fazlijaj - Tallavaja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tallava po dojm me knu
Shoqnin dojm me disponu
Atmosfera n´kater an
Dojm me djeg e dojm me kall

Refrain:
Tallavaja knohet Vendi qohet pesh
Sonte dojm me kall sonte dojm me djeg
Tallavaja knohet Vendi qohet pesh
Sonte dojm me kall sonte dojm me djeg

Zemren ta knaq Tallavaja
Rinin e ka nxan Belaja
Rinia sonte po Vallzon
Kur Iliri ju kendon

Refrain:
Tallavaja knohet Vendi qohet pesh
Sonte dojm me kall sonte dojm me djeg
Tallavaja knohet Vendi qohet pesh
Sonte dojm me kall sonte dojm me djeg


Ky tekst u dërgua nga Nazmije Fetahu

Ilir Fazlijaj - Tallavaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallavaja".
3. Video është e këngës "Tallavaja", por nuk këndohet nga Ilir Fazlijaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Fazlijaj:


Komente 0