Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Fazlijaj - Ti Je Zemra Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x Ti kur me don
Zemren ma plotson
Ti je bota ime
Je ne Zemren time

2x Ti je Zemra ime
Vetem ty te dua
tkam si Vitamine
je gjithqka per mua

2x Dy Zemra jemi
nje shpirt e kemi
ma mir te vdes
si pa ty te mbes

2x Ti je Zemra ime
Vetem ty te dua
tkam si Vitamine
je gjithqka per mua


Ky tekst u dërgua nga OTRfor Life

Ilir Fazlijaj - Ti Je Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Ti Je Zemra Ime", por nuk këndohet nga Ilir Fazlijaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Fazlijaj:


Komente 0