Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Fazlijaj - Atmosfer Na Bojm (Feat. Burim Gjergjani)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kendon iliri
Kendon burimi
Kendojm prej qefit
Kendojm prej gzimit
Me trilera tallava
Ju disponojna sonte na

Ref:
Bohet nomi kur kendojna na
Se se bashku na e bojna flak
2x

Per atmosfer jemi te Partition
Si gjithmon ju knojm me mall
Ne te dy kur kendojm
Atmosfer na e bojm
2x

Ref:
Bohet nomi kur kendojna na
Se se bashku na e bojna flak
4x


Ilir Fazlijaj - Atmosfer Na Bojm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atmosfer Na Bojm".
3. Video është e këngës "Atmosfer Na Bojm", por nuk këndohet nga Ilir Fazlijaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Fazlijaj:


Komente 0