Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ilir Kazaferri - Tani Me Duhet Te Te Urrej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/09/2015

2015-09-15T18:07:47+00:00Do doja t'kthehesha pas, kete e enderroj.
Nuk zgjat asgje perjete, por ty te enderroj.

Sa shume rrinim bashke
sa shume flisnim bashke
sa ide thurnim bashke
por tani.... nuk je

Shoh rruget dhe s'kane jete, e kuptoj perse.
S'gjej force qe te vazhdoj, ty te kerkoj.

Sa shume rrinim bashke
sa shume flisnim bashke
sa ide thurnim bashke
por tani.....

refren
Me duhet te t'urrej
Me duhet te t'harroj
me duhet mos te t'shoh
Dua t'i fshij keto lote te pathare

Cdo dite me duket njesoj, kam ngecur ne perjetesi.
E vetmja force qe gjej, eshte kur te mendoj ty.

Sa shume duheshim bashke
sa shume qeshnim bashke
sa ide thurnim bashke
por tani.....

refren

kam shume frike ndoshta nuk po arsyetoj

refren (me nje ndryshim te vogel)

Por me duhet te t'urrej
me duhet mos te t'shoh
me duhet te t'harroj
Dua t'i fshij keto lote te pathare


Ky tekst u dërgua nga Ilir Kazaferi
Më Shumë Këngë Nga Ilir Kazaferri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet