Ilir Pasha
Ilir Pasha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ilir Pasha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Korrik 2010, Alba Kingz publikon videoklipin "Frieden", në bashkëpunim me Ilir Pasha. Më datë 18 Prill 2016, Ilir Pasha publikon videoklipin "Tungatjeta". Më datë 15 Maj 2016, Ilir Pasha publikon videoklipin "Hyänen", në bashkëpunim me Flamur (Andercova Shqiptar). Më datë 12 Qershor 2016, Ilir Pasha publikon videoklipin "Ilirë". Më datë 15 Gusht 2019, Ilir Pasha publikon videoklipin "Ilirida"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0