Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ilir Shaqiri - Oj Kosov, Oj Nëna Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Kosov, Oj Nëna Ime".
3. Video është e këngës "Oj Kosov, Oj Nëna Ime", por nuk këndohet nga Ilir Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ilir Shaqiri - Oj Kosov, Oj Nëna Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

08/05/2014

2014-05-08T15:12:47+00:00O malet' e Nën dheut
e ju o lisat' e gjatë!
Fushat e gjëra me lule
u kam ndër mënd dit e natë!
u kam ndër mënd dit e natë!

Kur nigjon zanin e Nanës
Qysh e len qingji kopenë
Blegërim dy a tri herë
Edhe ikën e merr dhenë
Blegërim dy - tri herë
Edhe ikën e merr dhenë

Oj Kosov o, Nëna ime !
Ndose jam o, i mërguar
Dashnin tane zemra
Kurr ska me harrue !

Oj Kosov o, Nëna ime !
Ndose jam o, i mërguar
Dashnin tane zemra
Kurr ska me harrue !

Njështu dhe kjo zemra ime
më len ktu tek jam mua
Vjen me vrap, me dëshirë
atje ndër viset e tua.
Vjen me vrap, me dëshirë
atje ndër viset e tua.

Oj Kosov o, Nëna ime !
Ndose jam o, i mërguar
Dashnin tane zemra
Kurr ska me harrue !

Oj Kosov o, Nëna ime !
Ndose jam o, i mërguar
Dashnin tane zemra
Kurr ska me harrue !

Dashnin tane zemra
Kurr ska me harrue !


Ky tekst u dërgua nga Gentleman   leolatifi
Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet