Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ilir Shaqiri - Vajtimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Jo ho kah po shkojne o vlla keto pranvera
E ç'jane keto gjame o qe po i sjell era
Cka kjo nane qe po i cahet zemra
O ho vlla o i jemi vlla o vllau jem je

Jo ho kush ta vu o doren o te djepi
E kush te pa o e nuk te buzeqeshi
O kush te njohu vlla nuk te deshi
O ho vlla o i jemi vlla o vllau jem je

Si e morre rrugen vllau i motres x2

Oj rrugen e qiellit vellau i motres o x2

Jo ho kur vrapojshe vlla rruges se qiellit
E fluturojshe o me kry t'skifterit
N'balle te prarohej vlla rrezja e diellit
O ho vlla o i jemi vlla o vllau jem je

Jo n'balle te prarohej vlla rrezja e diellit
O vllau jem je
Si e morre rrugen vllau i motres o


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Ilir Shaqiri - Vajtimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajtimi".
3. Video është e këngës "Vajtimi", por nuk këndohet nga Ilir Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ilir Shaqiri:


Komente 0